לגמלא מילניום פעילות רחבה בתחום הנדל"ן והמימון בישראל. לחברה הסכמים ושיתופי פעולה עם חברות מקומיות, מוסדות בנקאיים וחברות ביטוח.

גמלא בפארק, רעננה

אחד הפרויקט הבולטים שיזמה והקימה החברה הוא פרויקט "גמלא בפארק"- פרויקט מסחרי מצליח ברעננה בשותפות עם "הראל חברה לביטוח".

מיזם גמלא בפארק כולל שטחי מסחר, שני בנייני משרדים יוקרתיים ומרתפי חניה בשטח כולל של כ-32,500 מ"ר. הפרויקט ממוקם בפינת הרחובות אחוזה ודרך ירושלים, מול פארק רעננה. כל קומות המשרדים בבניינים אלה צופות לנוף הירוק של פארק רעננה.

פרויקט "גמלא בפארק" כולל כ-5,000 מ"ר שטחי מסחר וכ- 15,000 מ"ר של שטחי משרדים. הפרויקט כולל גם חניה תת קרקעית הכוללת כ-370 מקומות חניה וכן חניה ציבורית בקומת הרחוב עם 360 מקומות חניה נוספים. הפרויקט מחובר לכל נתיבי הגישה העיקריים אל רעננה ביניהם, כביש 531, נתיבי איילון, כביש 4 ורכבת ישראל.

קומת הקרקע מיועדת למסחר ולהסעדה ובין השוכרים נמנים בתי קפה, מסעדות, רשת פארם ועוד. את משרדי הבניין שוכרות חברות בתחום ההשקעות, ההיי טק וחברות פיננסיות.

מבני תעשייה ולוגיסטיקה, רחובות

לחברה מיזם משותף של בנייני משרדים ומסחר בפארק תמר ברחובות, כמו כן, מבני תעשייה ולוגיסטיקה בשטח של יותר מ-30,000 מ"ר בביזנס פארק רחובות.

חברת "גמלא הראל"

גמלא מילניום, בשיתוף עם חברת הראל ביטוח, הקימה את חברת "גמלא הראל נדל"ן למגורים בע"מ" שעוסקת במימון הון ליזמי נדל"ן בהיקף של מאות מיליוני שקלים והינה החברה המובילה בארץ בתחום זה.

חברת "טל בר"

שותפות בחברת "טל בר", חברה יזמית שמתמחה בתמ"אות בין היתר בגבעתיים וברמת גן, עם כ-40 פרויקטים בשלבי תכנון ובנייה שונים.

גמלא בפארק, רעננה

בנייני משרדים ומסחר

בניין גמלא בפארק רעננה

גמלא בפארק, רעננה

בנייני משרדים ומסחר

מיזם בשיתוף "הראל חברה לביטוח", הכולל שטחי מסחר, שני בנייני משרדים ומרתפי חניה בשטח כולל של כ-32,500 מ"ר מול פארק רעננה

קרא עוד

ביזנס פארק, רחובות

מבנה תעשיה ולוגיסטיקה

ביזנס פארק רחובות

ביזנס פארק, רחובות

מבנה תעשיה ולוגיסטיקה

מבנה תעשיה ולוגיסטיקה בשטח של כ- 30,000 מטר מרובע.

קרא עוד

פארק תמר, רחובות

מבני משרדים ומסחר

בניין תמר רחובות

פארק תמר, רחובות

מבני משרדים ומסחר

מבנים בבעלות משותפת המושכרים לחברות הייטק איכותיות

קרא עוד