גמלא מילניום השקעות בע”מ, חברת השקעות בינלאומית בתחום הנדל”ן, הוקמה בשנת 2000. החברה הינה בבעלות זנקס השקעות בע"מ ושרדא בע"מ, שתיהן בבעלות עו”ד אודליה ועו”ד אפרים שפיטלני.

לגמלא מילניום פעילות ענפה בתחום הנדל”ן והמימון בארץ ובעולם ועשרות פרויקטים ומיזמים בישראל, ארה”ב, ספרד ובעבר בשבדיה. לחברה ניסיון עשיר בתהליכי פיתוח בתחום הנדל”ן, רכישת קרקעות, השבחתן ובניית פרויקטים. כמו כן, גמלא מילניום עוסקת במימון הון עצמי ליזמי נדל”ן בהיקפים של מאות מיליוני שקלים באמצעות חברת הבת גמלא הראל נדל”ן למגורים.

בין הפעילויות הבולטות של גמלא מילניום בישראל ובעולם:

ארה"ב

במסגרת פעילות החברה בארצות הברית, רכשה גמלא כ-1,000 יחידות דיור בפלורידה ושיקאגו וכן בנייני משרדים בשיקאגו. באמצעות חברת ניהול שגמלא הקימה בארה"ב היא משביחה, משכירה ומנהלת את נכסיה.

לאתר גמלא מילניום ארה"ב לחץ כאן

ספרד

במסגרת פעילות החברה בספרד, רכשה גמלא מאות יחידות דיור במדריד, מלגה והאיים הקנריים. כמו כן, החברה מעורבת בפרויקטים יזמיים בהליכי תכנון ובנייה שונים במדריד ומלאגה. באמצעות חברת הניהול שגמלא הקימה בספרד, היא משביחה, מוכרת, משכירה ומנהלת את נכסיה.

שבדיה

רכישת פרוטפוליו של מאות דירות בשבדיה, השבחתן, ניהולן והשכרתן.

ישראל

רכישת קרקעות, בניית פרויקטים והשכרתן וכוללת בין היתר את פרויקט הדגל של החברה "גמלא בפארק" ברעננה. בניין משרדים עם כ-32,500 מטר של משרדים, מסחר ומרתפי חניה.

גמלא מילניום, בשיתוף עם חברת הראל ביטוח, הקימה את חברת גמלא הראל נדל"ן למגורים בע"מ שעוסקת במימון הון ליזמי נדל"ן בהיקף של מאות מיליוני שקלים והינה החברה המובילה בארץ בתחום זה.

שותפות בחברת "טל בר", חברה יזמית שמתמחה בתמ"אות בין היתר בגבעתיים וברמת גן, עם כ-40 פרויקטים בשלבי תכנון ובנייה שונים.

מגדל